info@signummg.sk

Mlynská 1, 900 44 Tomášov

 02 4525 8647, +421948 020 686

Panel používateľa

SANOTOP Likvgid Profi 1:9l prípravok na sanáciu fasad

SANOTOP Likvgid Profi 1:9l prípravok na sanáciu fasad

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

likvidáciu rias, plesní machov a baktérií zo stavebných materiálov - vyčistí až 200m2

10,30 € s DPH

Výrobca: Stachema

 

Kvapalný prípravok určený na likvidáciu rias, plesní machov a baktérií zo stavebných materiálov - steny, omietky, betón, strechy a pod. Prípravok je určený pre použitie v exteriéri. Riedi sa podľa návodu. Riedenie: 1: 9 - 1:19 vodou.

Postup 1 - Postup vhodný pre použitie bez tlakovej vody alebo na veľmi kontaminované plochy / riedenie prípravku 1: 9 / Plesne a riasy pred aplikáciou neodstraňujte. Zriedený prípravok (1: 9) aplikujte na suchý povrch. Rovnomerne naneste pomocou štetca, valčeka alebo postrekovačom do štruktúry fasády. Ošetrovaný povrch nechajte dôkladne nasať prípravkom a nechajte prípravok 24 hodín pôsobiť. Následne biologické nečistoty mechanicky odstráňte (kefou namočenou v tomto prípravku alebo vysokotlakovým čističom). V prípade, že dôjde ku zmytí prípravku (pri použití vysokotlakového čističa) sa odporúča po zaschnutí povrchu aplikovať prípravok na fasádu znova, aby bol zaistený preventívny účinok na cca 4 týždne, kým bude na ošetrovaný povrch aplikovaná fasádna farba.

Postup 2 - Postup na použitie za pomoci tlakovej vody alebo na menej kontaminované plochy / riedenie prípravku 1: 19 / Plesne a riasy pred aplikáciou odstráňte tlakovou vodou (wap) prípadne kefou - možno použiť aj vhodný tenzid. Odstraňujte vždy za vlhka, aby sa spory nemohli šíriť do okolia. Nikdy neodstraňujte kontamináciu bez použitia vody alebo umývacieho prípravku. Po umytí a zaschnutí podkladu aplikujte zriedený prípravok (1:19) na ošetrovaný povrch. Prípravok nechajte pôsobiť 24 hod, čím bude zaručená likvidácia rias, plesní a baktérií na sanovanom povrchu. Následne je možné povrch ošetriť preventívnym prípravkom proti riasam a plesniam alebo fasádnou farbou či omietkovinou s prídavkom protiplesňové ochrany - SANATOP PREVENT. Pred aplikáciou fasádnej farby alebo omietkoviny si overte, že nebude ovplyvnená priľnavosť k podkladu.

UPOZORNENIE: Používajte biocídne výrobky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a informácie o výrobku.
balenie

1; 5 l
kvalita

5
aplikácie

1 2 7
Dokumenty

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto internenová stránka používa cookies.Bližie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov