info@signummg.sk

Mlynská 1, 900 44 Tomášov

 02 4525 8647, +421948 020 686

Panel používateľa

Tekutá hydroizolácia EL-1K 8kg/bal

Tekutá hydroizolácia EL-1K 8kg/bal

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Jednozložková elastická hydroizolácia

Výrobca: Panther

Použitie: PANTHERIZOL EL – 1K Tekutá hydroizolácia je jednozložková disprerzná vodotesná hydroizolačná hmota na báze styren – butadiénu s organickými a anorganickými prísadami pre vnútorné použitie.

Použitie v interiéri: PANTHERIZOL EL – 1K Tekutá hydroizolácia je určená pre rýchlu a jednoduchú prípravu vodotesného povrchu pod obklady a dlažby. Umožňuje prekrytie neaktívnych trhlín podkladu. Nedá sa použiť ako finálna vrchná vrstva odolávajúca oteru a na prekrytie aktívnych dilatačných škár.

Výhody a vlastnosti: na okamžité použitie (hotová zmes, neriedi sa); rýchle a jednoduché nanášanie štetcom, alebo válčekom; ideálna konzistencia (stačí premiešať tesne pred aplikáciou); vodotesná už pri dvoch náteroch; vysoká výdatnosť (stačí aplikovať minimálnu hrúbku každej vrstvy len 0,5 mm); ekologická, nehorľavá a nejedovatá, neobsahuje rozpúšťadlá; vysoko pružná (tvorí elastickú membránu); vyborná priľnavosť k savým stavebným materiálom; vhodná na prekrytie neaktívnych trhlín podkladov.

Teplotná odolnosť: -30 °C až +80 °C

Aplikačná teplota: +5 °C až +25 °C

Balenie: plastové vedro 4 kg, 8 kg

Farba: svetlomodrá

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto internenová stránka používa cookies.Bližie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov