info@signummg.sk

Mlynská 1, 900 44 Tomášov

 02 4525 8647, +421948 020 686

Panel používateľa

Baumit WU Beton Vodonepriepustný betón 25kg

Baumit WU Beton Vodonepriepustný betón 25kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Betón s vysokou pevnosťouzrnitosť 4mm

5,56 € s DPH

Výrobca: baumit

Vodonepriepustný betón Baumit WU Beton triedy pevnosti C30/37 s pevnosťou v tlaku po 28 dňoch min. 37 MPa. Zrnitosť cca 4 mm. Vhodný na zhotovenie nádrží, zásobníkov, vodojemov, žúmp, základov, oporných múrov, ako aj na stavby, ktoré sú trvalo vystavené účinkom tlaku podzemnej vody. Odolnosť proti priesaku vody max. do 30 mm.
Betón je možné spracovať ako bežný betón, liatím do debnenia alebo striekaním. Počas prvých dní chrániť povrch betónu pred nadmerným odparovaním vody a to napr. prekrytím fóliou, tkaninami, ošetrením povrchu vhodným ošetrovacím prostriedkom alebo kropením čistou vodou. Oddebnenie je možné až po dosiahnutí požadovanej pevnosti. Pri striekaní nanášať betón vhodným strojom určeným na striekanie betónu.
Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmie počas spracovania a tuhnutia klesnúť pod +5 °C a vystúpiť nad +25 °C. Ideálna teplota pri spracovaní je 15 až 20 °C. Pri spracovaní a tuhnutí betónové plochy chrániť pred priamym slnečným žiarením, silným vetrom, dažďom a mrazom.
Technická specifikace
Detaily výrobku
Použitie: Univerzálne
Oblasti použitia: Interiér & Exteriér
Nastavovacie výška: Iné

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto internenová stránka používa cookies.Bližie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov