Stavebniny Mlyn Tomášov

infolinka 0948 020 686

Belinka Toplasur-0,75l - ORECH 16

Belinka Toplasur-0,75l - ORECH 16

SKLADOM

ORECH - 16 BELINKA - TOPLASUR hrubovrstvý lazúrovací lak

  • Cena: 11,90 € s DPH

Výrobca: Belinka

Belinka Toplasur-0,75l - ORECH

.

Použitie: Toplasur je hrubovrstvý lazúrovací lak, ktorý je zvlášť vhodný na ochranu dreva vystaveného náročnejším poveternostným vplyvom. Okrem UV filtrov a absorbérov obsahuje aj lapače voľných radikálov, ktoré najúčinnejšie zabraňujú opotrebovaniu náterov. Drevu poskytuje rozmerovú stabilitu, preto ho odporúčame na okná, dvere a na ochranu všetkých výrobkov z tvrdého dreva listnatých stromov. Toplasur použijeme, ak chceme dosiahnuť lesklejší konečný vzhľad.
Vlastnosti: Toplasur z dôvodu svojej veľkej viskozity nekvapká zo štetca.Účinne chráni pred náročnými poveternostnými vplyvmi. Drevu poskytuje lesklý konečný vzhľad. Ponúkame ho v 15 farebných odtieňoch. Špeciálne sa vyrába bezfarebný TOPLASUR UV PLUS, ktorý ako jeden z mála na trhu, poskytuje UV ochranu v bezfarebnom prevedení.

Aplikácia: Toplasur pred použitím dobre premiešame. Nové drevo musí byť suché, čisté a dobre prebrúsené. Ak sa výrobok nachádza vonku alebo vo vlhkej miestnosti, musíme ho pred natieraním Toplasurom najskôr impregnovať výrobkom Base. Aby sme sa pri obnovení vyhli stmavnutiu povrchu, sfarbujúcemu výrobku Toplasur uv plus môžeme dodať najviac rovnaké množstvo bezfarebného výrobku Toplasur uv plus č. 12 a takto pripravenou zmesou natrieme povrch.Toplasur nanášame štetcom alebo valčekom. Za normálnych podmienok je náter suchý po 6 až 10 hodinách, pred nanášaním ďalšej vrstvy však musíme počkať aspoň 24 hodín, aby prvý náter celkom zaschol. Po nanesení prvej vrstvy povrch jemne prebrúsime a odprášime. V interiéri aj v exteriéri stavieb aplikujeme dve vrstvy Toplasuru. Pretože hrúbky nanesených vrstiev sa pri rôznych spotrebiteľoch odlišujú, odporúčame dodržiavať odporučenú spotrebu náteru, vyznačenú na balení. Náradie čistíme riedidlom white spirit alebo benzínovým čističom.

 

Riedenie: bez riedenia
Spotreba: 8 - 10m2/L, závisí od druhu a kvality dreva

Balenie: 0,75 l, 2,5 L, 5 L

Skladovanie: Skladovanie v suchých a vetraných priestoroch pri teplote od +5°C do +25°C. Nesmie zmrznúť!

Doba použitia: 36mesiacov.

 

POUŽITIE: Farba na drevo, Lak na drevo , Hrubovrstevné lazúry na drevo
VÝROBCA: BELINKA

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie