info@signummg.sk

Mlynská 1, 900 44 Tomášov

 02 4525 8647, +421948 020 686

Panel používateľa

Hĺbkový penetrák PANTHERFOB HP 1l

Hĺbkový penetrák PANTHERFOB HP 1l

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Hĺbkový penetrák PANTHERFOB HP 1l

2,80 € s DPH

PANTHERFOB HP Hĺbkový penetrák je penetračný prípravok na báze akrylátového polyméru s veľmi dobrými spojivovými a filmotvornými vlastnosťami určený pre hĺbkové penetrácie savých podkladov. Je to jednozložková, nízkoviskózna kvapalina, ktorá penetruje do väčšej hĺbky, zjednocuje a znižuje nasiakavosť podkladov. Zároveň zvyšuje priľnavosť podkladu a jeho následných vrstiev. Je vhodný na penetráciu betónových povrchov, omietok v interiéroch i v exteriéroch, penetráciu sádrokartónu, muriva, pórobetónu - ytongu a tehly. Neobsahuje formaldehyd ani ťažké kovy!

Použitie:

Hĺbkový penetrák sa používa ako prvý hĺbkový náter všetkých savých stavebných materiálov, ktoré sú finálne upravované akrylátovými fasádnymi farbami, omietkovinami, disperznými, cementovými a flexi lepidlami. Aplikuje sa na sádrokartón a všetky savé stavebné materiály. Samostatne sa používa pre spevnenie a zvýšenie vodoodpudivosti povrchu.

Aplikačná teplota: +10 °C až +35 °C

Balenie: plastová fľaša 1 kg, 5 kg

Farba: mliečne biela kvapalina

Spotreba: 0,25 - 0,40l/m2

Výdatnosť: 40-120m2/l pri riedení 1:10 v závislosti na nerovnosti a nasiakavosti podkladu

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto internenová stránka používa cookies.Bližie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov